PRISIJUNK!
Jau Netrukus...
Online Grupinės Treniruotės Moterims
Su trenere Egle Graževičiūte
Kaip viskas vyks?
Grupinės treniruotės vyks tiesioginės live transliacijos būdu, tačiau bet kuriuo metu galėsi peržiūrėti praėjusias treniruotes, jei nespėjai prisijungti prie gyvos transliacijos. Treniruotes galėsi stebėti per savo kompiuterį ar mobilųjį telefoną.

HIIT

Tai aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė. Šioje programoje taikomi aukšto intensyvumo pratimai tam tikrą laiko intervalą, kuriuos papildo žemesnį intensyvumą turintys pratimai arba pertraukos/poilsis. 
Treniruotės nauda: per trumpą laiką sudeginama daug kalorijų, gerinama kūno ištvermė ir jėga. 

SLOW

Tai jogos ir tempimų pratimų derinys, kurį lydi švelni muzika ir ramus kvėpavimas. 
Treniruotės nauda: ši rami treniruotė ypač sustiprina giliuosiuos raumenis, nugaros apačios ir dubens raumenis, gerina laikyseną, koordinaciją ir mobilumą.

POWER

Tai jėgos treniruotė su savo kūnos svoriu, pasipriešinimo gumomis arba su laisvais svoriais. Treniruotėje taikomi pratimai atskiroms raumenų grupėms treniruoti, stiprinti. 
Treniruotės nauda: treniruotės metu aktyviai deginami kūno riebalai, ne tik stiprinami raumenys ir didinamas jų tonusas, bet ir gerinama aerobinė ištvermė, koordinacija.

Susipažink su trenere Egle
"Sportą pamilau būdama 16 metų, kai pirmą kartą apsilankiau grupinėje treniruotėje, pagauta visų geriausių emocijų supratau, kad ateityje noriu tapti grupinių treniruočių trenere, noriu dalintis savo energija ir meile sportui su visais.
Turiu aukštąjį Lietuvos Edukologijos Universiteto išsilavinimą, asmenines ir grupines treniruotes vedu jau 8-us metus, per visą darbo patirty prikaupiau nemažai įvairiausių sertifikatų, be viso to taip esu sertifikuota grupinių treniruočių trenerė štai šiose kompanijose:
- LesMills Core Certified Instructor
- LesMills Body Combat Certified Instruktor
- LesMills Body Pump Certified Instruktor
- LesMills Body Attack Certified Instruktor
- Nike Instruktor, NTC APP instruktor
- ING (INDOOR CYCLING GROUP) INSTRUKCTOR"
- Eglė Graževičiūtė
Sportuok bet kur ir pasiek savo norimą kūno formą!
© Women.lt - All Rights Reserved. UAB "Insane Coaching"